RŪPESČIAI LIEKA UŽ VARTŲ

Ramybę ir privatumą pajusite vos įžengę per TAURALAUKIO NAMŲ vartus, kurie uostamiesčio gatvių triukšmą paliks toli kitapus išmaniai suprojektuotos tvoros, juosiančios visą gyvenvietę. Šiapus - prieš jūsų akis atsivers didelis uždaras kiemas. Žalios vejos, dekoratyvinai medžiai ir gėlynai čia puikiai derės ne tik su laisvalaikio zonomis bei vaikų žaidimų aikštelėmis, bet ir erdviomis stoginėmis, po kuriomis visada rasite vietos savo ar svečių automobiliams. Ir tai - tik pradžia. Nes malonus estetikos ir praktiškumo pusiausvyros pojūtis, kurį pajusite TAURALAUKIO NAMŲ kieme, nepaliks jūsų ir išsirinktajame kotedže.

1
Kotedžai Tauralaukyje
TECHNINIAI
SPRENDIMAI

90 - 130 kv.m namų jaukumo

Įsikurkite jau pastatytuose 3 arba 4 kambarių kotedžuose Klaipėdoje, žalumos apsuptame prestižiniame Tauralaukio rajone.

Visi kotedžai 2 aukštų, namų erdvė racionaliai ir patogiai išplanuota aktyviam šeimos gyvenimui.

Investicija į savų namų jaukumą vilioja patrauklia kaina, vos nuo 99 900 iki 154 000 EUR.

2
Laikas pailsėti!

Privačios terasos

Kada paskutinį kartą be graužaties leidote sau pailsėti? Laikas patogiai įsitaisyti šezlonge ir atsiversti seniai žadėtą perskaityti knygą, bėgioti basomis po šviežutėlę minkštą žolę ir pasimėgauti šilta saule privačioje terasoje. Tie, kas myli saulę, kambariuose ir terasose gali ja džiaugtis ištisą dieną.

Sveiki atvykę į laimingus ir saulės kupinus namus!

3
Apgalvota kokybė

Rūpestis nuo pirmo žingsnio

Kruopščiai prižiūrime kotedžų statybos procesą, naudojame tik kokybiškas medžiagas, diegiame modernius inžinerinius sprendimus. TAURALAUKIO NAMUOSE Jums kuriame aukščiausią gyvenimo kokybę. Šeimos narių poreikiai labai skirtingi ir įvairūs, tačiau visus juos vienija savi ir patys mylimiausi NAMAI.

RINKTIS KOTEDŽĄ
4
Profesionalų komanda

Vystytojo patirtis

Mūsų patirtis – Jūsų kokybiškam gyvenimui. Esame nekilnojamojo turto ekspertai, tačiau mūsų tikslas – ne statyti namus, o padėti jums susikurti savo svajonių būstą. Jūs geriausiai žinote, kokių namų norite, o įsiklausymas į Jūsų poreikius yra prabanga, kurią mes galime sau leisti.

APŽIŪRĖKITE GYVAI

Norite sužinoti daugiau apie TAURALAUKIO NAMŲ projektą? Namai jau statomi - apžiūrėkite juos gyvai! Užduokite mums visus rūpimus klausimus ir susitarkite dėl susitikimo:

Laukiame svečiuose!